Reactie NVTZ op beleidsreactie Goed bestuur in de zorg
NVTZ heeft de minister van Langdurige Zorg en Sport van VWS schriftelijk een beleidsreactie Goed bestuur in de zorg toegestuurd.
Daarmee reageren wij op de aanbevelingen van de minister uit de brief aan de Tweede kamer over de evaluatie van de agenda Goed bestuur in de zorg d.d. 20-6-2022.
Met deze brief informeren wij de minister over de stappen die de NVTZ, sinds de afronding van de evaluatie van het programma Goed Toezicht in 2020, heeft gezet om raden van toezicht in de sector zorg & welzijn blijvend te inspireren en te stimuleren in hun professionalisering.
Het laatste nieuws
Samenwerken over organisatiegrenzen: hoe bewegen bestuur en toezicht mee?
Samen met partners werken aan betere zorg en ondersteuning is steeds vaker onderdeel van de bestuurlijke opdracht. Maar wie beslist waarover?
Nooit bewust stilgestaan bij haar eigen rolkeuze, tot deze twee dagen
Twee dagen onder begeleiding van de docent, en met een bijzondere bijdrage van verhalenverteller Kader Abdolah, bleken meer op te leveren dan ze vooraf had kunnen bedenken.
In Memoriam Marius Buiting: Blijvend van waarde
‘We zijn een soort influencer, als NVTZ,’ zei Marius Buiting weleens, ‘we kunnen de samenleving veranderen, omdat we zo’n brede, maatschappelijk betrokken achterban hebben. Daarin zijn we vrijwel uniek.’