Nieuwe editie Governance Colleges op woensdag 29 mei 2024

Met als thema: vitaal besturen

Enkele keren per jaar organiseren NVZD, NVTZ en Avicenna Academie voor Leiderschap gezamenlijk de Governance Colleges: diepgaande en kritische colleges over zorg- en samenlevingsvraagstukken, waarin thema’s met betrekking tot Goed Bestuur centraal staan. Dit wordt gecombineerd met onderlinge ontmoetingen tussen bestuurders en toezichthouders in functie. In elk college staat een actueel thema centraal, waarover twee topsprekers hun licht zullen laten schijnen.

Op woensdag 29 mei 2024 vindt er een nieuwe editie plaats van de Governance Colleges met als thema vitaal besturen. In uitdagende tijden waarin van bestuurders en toezichthouders gevraagd wordt om anders te kijken en anders te doen, om tot eigentijdse duurzame oplossingen te komen. Ook vanuit het toezicht wordt verwacht attentie te geven aan goed werkgeverschap waarbij vitaliteit van bestuurder(s) en medewerkers van eminent belang is. Hoe blijft u als mens vitaal, terwijl de druk vanuit vele opzichten hoog is en als bestuurder van u verwacht wordt altijd ‘aan te staan’?

In het eerste college gaat Prof. dr. Witte Hoogendijk in op de bepalende factoren bij vitaliteit en vervolgens gaat Paula Kolthoff in op vitaal blijven in intense contexten.

Wilt u meer informatie of u aanmelden voor deze editie. Bekijk hier de website van de Governance Colleges.

Het laatste nieuws

Nieuwe editie Governance colleges

Dit keer staat de bijeenkomst in het teken van de toenemende schaarste op de arbeidsmarkt.

Tips voor raden van toezicht om meer zeggenschap in zorg en welzijn te bereiken

Het versterken van zeggenschap van professionals in zorgorganisaties en het sociaal domein is goed voor behoud van deze professionals, voor een betere kwaliteit van zorg en ondersteuning én voor het verminderen van ziekteverzuim, zo blijkt uit onderzoek.

Bestuursdagen in Almere

Tijdens de bestuursdagen van 20 en 21 augustus bezochten we met het bestuur en de collega’s van het bureau, Almere.