Hoe werkt de ketenregeling voor bestuurders?
Jokelien Brouwer, advocaat arbeidsrecht en lid van het NVTZ Helpdeskpanel, schreef een blog over de ketenregeling. Deze regeling schrijft wat er wel en niet kan bij het verlengen een contract voor bepaalde tijd van een bestuurder. Voor de bestuurder gelden er op dit onderwerp iets andere regels dan voor de ‘gewone’ werknemer, al is dit niet zo bekend. Lees in deze blog meer over de grenzen die in de regeling worden gesteld aan de keten van contracten voor bepaalde tijd.
Lees de blog

Ketenregeling voor bestuurders
Kan een contract nóg een keer voor bepaalde tijd worden verlengd? En hoe vaak mag dat achter elkaar? En voor hoe lang? Het zijn allemaal vragen over de ‘ketenregeling’.
Het laatste nieuws

Nieuwe editie Governance colleges
Dit keer staat de bijeenkomst in het teken van de toenemende schaarste op de arbeidsmarkt.

Tips voor raden van toezicht om meer zeggenschap in zorg en welzijn te bereiken
Het versterken van zeggenschap van professionals in zorgorganisaties en het sociaal domein is goed voor behoud van deze professionals, voor een betere kwaliteit van zorg en ondersteuning én voor het verminderen van ziekteverzuim, zo blijkt uit onderzoek.

Bestuursdagen in Almere
Tijdens de bestuursdagen van 20 en 21 augustus bezochten we met het bestuur en de collega’s van het bureau, Almere.