Goed Bestuur Jaarlezing: Weet u raad met AI?

Sinds 2005 wordt elk jaar de Goed Bestuur jaarlezing georganiseerd. Dit jaar staat het thema Kunstmatige Intelligentie centraal. Een vakgebied dat data, statistiek en informatietechnologie combineert en steeds vaker wordt ingezet.

Besluiten die met behulp van kunstmatige intelligentie genomen worden hebben impact op belanghebbenden en toezicht daarop is daarom van groot belang. Wat moet u als toezichthouder weten om het gesprek met de bestuurder hierover te kunnen voeren.

Prof. dr. Lineke Sneller (Nyenrode Business universiteit) en Ir. Marc van Meel (KPMG) nemen u op donderdag 11 mei mee in hun lezingen over kunstmatige intelligentie.

Voor meer informatie over de Goed Bestuur jaarlezing en om aan te melden klik hier.

Het laatste nieuws

Nieuwe editie Governance colleges

Dit keer staat de bijeenkomst in het teken van de toenemende schaarste op de arbeidsmarkt.

Tips voor raden van toezicht om meer zeggenschap in zorg en welzijn te bereiken

Het versterken van zeggenschap van professionals in zorgorganisaties en het sociaal domein is goed voor behoud van deze professionals, voor een betere kwaliteit van zorg en ondersteuning én voor het verminderen van ziekteverzuim, zo blijkt uit onderzoek.

Bestuursdagen in Almere

Tijdens de bestuursdagen van 20 en 21 augustus bezochten we met het bestuur en de collega’s van het bureau, Almere.