Governance in een complex zorglandschap – Zorgvisiecongres

Op 9 mei 2022 in Utrecht vindt het Zorgvisiecongres ‘Governance in een complex zorglandschap’ plaats. Het congres is bedoeld voor alle zorgbranches en geschikt voor onder meer leden van raden van toezicht en raden van bestuur. Op het congres zullen prof. dr. Mirella Minkman, prof. dr. Freek Peters, prof. dr. Robbert Huijsman en Laurent de Vries spreken onder het dag-voorzitterschap van Joris Arts. De volgende thema’s staan centraal.

  • Leiderschap bij netwerkzorg
  • Toezichthouden op een innovatieve organisatie
  • Hoe geeft u invulling aan waardegedreven governance?
  • Toezicht, besturing en leiderschap in een complexe wereld

De leden van de NVTZ hebben de mogelijkheid om deel te nemen tegen een speciaal ledentarief.

Voor meer informatie en de mogelijkheid om aan te melden verwijzen wij u naar de aanmeldwebsite.

Het laatste nieuws

ALV over de rol van raden van toezicht bij het realiseren van succesvolle samenwerking

Tijdens de voorjaars-ALV op 18 juni stonden statutenwijzigingen, de toekomstvisie van de NVTZ en een nieuwe WAR-publicatie centraal.

Bekijk het nieuwe professionaliseringsaanbod van de NVTZ Academie voor het najaar van 2026!

Waar wilt u als toezichthouder dit najaar in groeien? Het aanbod van de NVTZ Academie staat voor u klaar.

Gezocht: traineeplekken voor toekomstige toezichthouders

We zijn op zoek naar organisaties die een trainee- of leerervaringsplek binnen hun Raad van Toezicht beschikbaar willen stellen.